Erciyes Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

          T.C. ERCİYESÜNİVERSİTESİREKTÖRLÜĞÜ’NDEN

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28/06/2007 Tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan Ek 2. Maddesinin (b) fıkrasına göre Üniversitemiz Hastaneleri Başmüdürülüğünde istihdam edilmek üzere, Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) grubupuansırası esas alınmak suretiyle ücreti Döner Sermayeden karşılanmak üzere; 15 (onbeş) adet hemşire ve 4 (dört) adet sağlık teknikeri olmak üzere toplam 19 (ondokuz) personel alınacaktır. Ayrıntılı bilgi www.erciyes.edu.tr adresinde mevcuttur. Müracaat süresi ilan tarihinden itibaren 15 gün olup, başvurular Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır.İlgilenen takipçilerimize duyurulur.

1 Reply to “Erciyes Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı”

 1. miyase dedi ki:

  Sayın İnsan Kaynakları yetkilisi,

  KayseriŞekerbank çağrı merkezinde şube personellerine destek ve eğitim verme Genel Müdürlük ve şube birimleri ile ilgili tüm sorun ve yazılımları gerçekleştirmek üzere 1.5 yıl görev yapmış bulunmaktayım.
  – Değişimleri ve gelişimleri izleyerek bağlı olduğu departman ve şirket stratejilerinin bunlara göre yeniden oluşturulması için öneri tekliflerinde bulunmak ve projeler üretmek
  – İş süreçlerinin iyileştirilmesi için her türlü bilgiyi zamanında, doğru ve eksiksiz temin etmek. Ve bu çalışmalarımı diğer departmanlar için bilgi, rapor ve yeni süreç haline getirmek.
  -Müşterileri güleryüz ve doğru iletişim teknikleri ile etkileyerek kaliteli hizmet almasını ve memnun ayrılmasını saglamak.
  Karşılıklı fikirlerimizi paylaşabilmek adına sizlerle tanışmayı isterim.Erciyes üniversitesi tekstil teknikerliği mezunuyum.İktisat 4. sınıf öğrencisiyim.
  saygılarımla…
  Miyase Türkyılmaz Acılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top