Electro World Personel Alımı-İş Başvurusu 2012

Electro World Personel Alımı-İş Başvurusu 2012 konusu;teknoloji,bilişimve elektronik eşya  alanında çalışmak isteyen ziyaretçilerimizi ilgilendirmektedir.Teknoloji dünyasının dev ismi Electro World’te çalışma fırsatı… Electro World beyaz eşyadan bilgisayar yazılım ve donanım ürünlerine, mutfak ekipmanlarından telekominikasyon ürünlerine pek çok kategoride geniş ürün yelpazesi ve marka çeşitliliği sunan, bugün 9 il 20 satış mağazası ve 50.000M2 satış alanı ile müşterilerine en iyi hizmeti sağlamaya çalışmaktadır.

Yüzlerce çalışanı ve her yıl yapmış olduğu personel alımlarıyla büyümesini sürdüren Electro World mağazalarında her zaman size uygun bir iş bulmak çok da zor olmayacaktır. Ağustos 2011 itibariyle başta raporlama uzmanı, kasa sorumlusu, satış danışmanı, depo personeli, Tv ürün müdürü olmak üzere yaklaşık 30 pozisyonda personel ihtiyacı bulunan Electro World ayrıca özellikler yaz aylarında part time çalışmak isteyenlere ya da eğitimine devam eden öğrencilere staj imkanları yaratarak gençlerimizin iş yaşamına atılmalarında etkin rol oynamaktadır.

İş başvurularını kariyer.net üzerinden alan Electro World yapılan başvurular İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilerek boş pozisyonlarda  şartları uygun olan adaylarla mülakat yapılmakta ve bu süreçleri olumlu olan adaylara iş teklifi verilmektedir.

Siz de hizmet ağı geniş ve Türkiye genelinde yayılan mağazalarıyla büyümesini sürdüren Electro World mağazalarının bir ferdi olmak istiyorsanız kurumun kariyer.net sayfalarındaki iş başvurularına online giriş yaparak cv bırakabilirsiniz.

Açık Pozisyonları görmek ve başvuruda bulunmak için tıklayınız..

3 Replies to “Electro World Personel Alımı-İş Başvurusu 2012”

 1. uğur kara dedi ki:

  1988 doğumluyum orta derecede de olsa teknolojiyle uğraşmayı severim ve sizinle çakışmak isterim 0545 521 14 61

 2. BAHRİ KARCI dedi ki:

  09 Aralık 2002/31 Aralık 2011 tarihleri arasında Kara Kuvvetleri Komutanlığına bağlı birliklerde 3269 sayılı Uzman Erbaş Kanununa tabii Uzman Erbaş olarak 9 Yıl 22 Gün görev yaparak,31 Aralık 2011 tarihinde kendi isteğimle sözleşmemi fesih ederek görevimden ayrıldım.
  Devlet Personel Başkanlığının 28 Temmuz 2009 tarihli, 27302 Mükerrer sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren 2009/15197 sayılı Kamu Personeli Genel Tebliğinin ilgili maddesinde; ”657 sayılı Kanuna tabi olmayan personelden kendi istekleri ile görevinden çekilmiş olanlar, boş kadro bulunmak ve gireceği sınıfın niteliklerini taşımak kaydı ile bu Kanuna tabi kurumlardaki memuriyetlere atanabilirler.” hükmü yer almaktadır.
  Ayrıca 3269 sayılı Uzman Erbaş Kanununun 5’inci maddesinde de; ”3269 sayılı Uzman Erbaş Kanununa tabi Uzman Erbaş olarak en az iki yıl süreyle çalışmış olmak şartıyla, sağlık niteliklerini kaybetmeleri veya kendi istekleriyle sözleşmelerini feshetmiş olanlardan,kamu kurum ve kuruluşlarında Devlet Memuru olarak istihdam edilmek isteyenlerin,atanmak istedikleri kamu kurum ve kuruluşlarına başvurmaları gerekmektedir.” denilmektedir.
  Bu çerçevede,ilgili kanun maddelerinin sağlamış olduğu imkanlara istinaden, kurumunuzun takdiri ile münhal kadroda görev yapmak istiyorum.
  Gereğini bilgi ve müsaadelerinize arz ederim.
  ADRES: İstasyon Mahallesi Erdal Sokak No:28/9 Sincan / ANKARA TEL.NO.: (0312)2680955 GSM:(0533)7730266

 3. mehmet dedi ki:

  askerliğimi yaptım işletme fak mezunuyum tokatlıyım çalışmak istiyorum 05416394375

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top