Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı 2013 2014

Türkiyede sağlık sektörü her geçen gün kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyor.Sağlık sektöründe alanında uzmanlaşan hastanelerden birisi olan Dünya Göz Hastanesi de globalleşen dünyada kendi alanında uzmanlığını artırmaya devam ediyor.1000 Kişilik bir ekiple çalışmalarını sürdüren Dünya Göz Hastanesi sektöre yön vermekle birlikte bünyesinde akademik kariyere sahip doktorlarla çalışmalarını devam ettiriyor.Alanında uzmanlaşan Dünya Göz Hastanesi bünyesinde çalışmak istemezmisiniz?

Dünya Göz hastanesi büyüyen kapasitesi ve yeni açılan şubelerine istihdam edilmek üzere sağlık personeli,hemşire,laborant,insan kaynakları sorumluları,optisyenler,temizlik elemanları,göz hemşireleri ve bazı pzoisyonlarda sağlık personel elemanları alacaktır. Dünya Göz Hastanesi İş Başvurusunu resmi web sitesi üzerinden veya kariyer secretcv gibi personel sitelerinden yapabilirsiniz.Başvuru linki ve Açık pozisyonlar linkine aşağıdaki linklerden de ulaşabilirsiniz.

Dünya Göz Hastanesi İnsan Kaynakları Politikasını okumadan iş başvurusunda bulunmayın.

İnsan Kaynaklarında Eğitim

Sağlık sektöründe görev ya da unvan ne olursa olsun iletişim becerileri büyük önem taşımaktadır. Tüm çalışmalarımızda kişisel gelişim ve iletişim becerilerinin arttırılmasına yönelik olarak oryantasyon süreçleriyle birlikte sürekli ve planlı eğitimler sunmaktayız. Yabancı Dil Eğitimleri, Kalite Eğitimleri, Müşteri İlişkileri Eğitimleri, Temel İletişim Becerileri, Takım Çalışması eğitimleri verilen eğitimlerden sadece birkaçıdır.

Hedefimiz; maksimum hizmet kalitemizi daha da yükseltecek ve mutlaka artı değer ile girdi sağlayacak sistemsel çalışmaları yapmaktır. Dolayısıyla tamamen bu amaca yönelik, iş ve sonuç odaklı eğitim programları hazırlıyor ve kendimize şu soruyu soruyoruz; “Neden bu eğitime ihtiyacımız var.” Cevap ise basit; çalışanlarımızın daha iyi sonuçlar üretmesini sağlamak. Bunun için de amaca yönelik ve işi daha da geliştiren eğitim programları oluşturuyoruz. Eğitimlerimizi hizmet sunumu, iletişim, stres yönetimi, motivasyon alanlarında yoğunlaştırıyoruz.

Dünya Göz Hastanesi Açık Pozisyonlar için TIKLAYIN..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top