Domino’s Pizza Personel Eleman İşçi Alımı ve İş Başvurusu

Ülkemizde pizzacılığa yeni bir konsept getiren ve yaygın ürün çeşitliliği ile hizmet veren Domino’s Pizza Türkiye genelinde şu an itibariyle 1550 çalışanı ve 200 şubesi ile her geçen gün büyürken yeni bir yandan da yeni şubeler açıp yeni personel eleman alımları yapıyor. Domino’s Pizza insan kaynakları politikası olarak işe alımlarda kolay adapte olabilen, kendi kendini motive edebilen ve sunduğumuz hizmetleri tutku ile yerine getirebilecek adaylar arar. Domino’s Pizza için doğru insan, farklı bakış açıları olan, başarımızı sürekli kılacak olan insandır. Domino’s Pizza’nın denemeye değer kariyer fırsatlarını değerlendirmek Domino’s Pizza bünyesinden çalışmak için iş başvuru fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

İş Başvurusu – İş İalnları: Domino’s Pizza’da çalışmak ve kariyer fırsatlarını değerlendirmek için insan kaynakları sayfasından veya kariyer.net ve secretcv.com gibi web siteleri üzerinden güncel iş ilanlarına ve iş başvuru formuna ulaşabilir ve iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

4 Replies to “Domino’s Pizza Personel Eleman İşçi Alımı ve İş Başvurusu”

 1. ahmet dedi ki:

  slm ben ahmet avusturyada 5 yıl pizzada calıstım şimdi istanbuldaym

 2. erdal turkcan dedi ki:

  ingilterede 15 sene pizza sektorinde calistim turkiyeye kesin donus yaptim kayseride yasiyorum cep telefonum:05075369783

 3. mustafa dedi ki:

  her alanda calışacak tecrübeye sahibim

 4. tuncay nayır dedi ki:

  iş arıyorum karacabeyde ikamet ediyorum samsun bafra doğum yerim teşekkürler cevabınızı bekliyorum tel 05372002192

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top