Doğuş Grubu Personel Alımı

1951 yılında kurulan Doğuş Grubu, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen holdingleri arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Grup, finans, otomotiv, inşaat, medya, turizm, gayrimenkul ve enerji olmak üzere yedi sektörde faaliyet göstermektedir.

Doğuş Grubu’nun 31 Aralık 2008 itibariyla rakamsal büyüklüklerine baktığımızda, toplam konsolide varlıkları 25 milyar dolara ulaşmıştır. 2008 yılı konsolide gelirleri ise 4.6 milyar dolardır. Doğuş Grubu’nun ulaştığı bu rakamsal büyüklüklerin arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Grup, özellikle eğitim alanına yoğunlaşan, çocuklarımıza ve geleceğimize yönelen toplumsal sorumluluk projelerini hayata geçirmektedir.

103 şirketi ve 20 bine yakın çalışanı ile Doğuş Grubu, dinamik insan kaynağı ve üstün teknolojik altyapısıyla marka değeri oluşturulması ve müşteri sadakati yaratılmasını sağlamaktadır. Doğuş Grubu, yarattığı markaları ve onların gelişimini, sadece Türkiye sınırlarında değil, bölgesel ve küresel ölçekte düşünmektedir. Özellikle, hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

Doğuş Grubu, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektedir. Finans ve gayrimenkul sektöründe General Electric, otomotivde Volkswagen AG ve TÜVSÜD, inşaatta Alstom ve Marubeni, medyada CNBC, MSNBC ve Condé Nast ve turizmde Hyatt International Ltd., Starwood Hotels & Resorts, Worldwide Inc., HMS International Hotel GmbH (Maritim) ve Aldiana GmbH gibi büyük küresel oyuncularla sağladığı sinerji de bu sürece çok önemli katkılarda bulunmaktadır.

Doğuş Grubu, tüm bu birikim ve ilişkilerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye’deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.

Doğuş Grubuna ait iş ilanlarını ve açık pozisyonları görmek için tıklayınız..

1 Reply to “Doğuş Grubu Personel Alımı”

 1. emre özcan dedi ki:

  Bugüne kadar kazanmış olduğum iş deneyimimi daha
  üst düzeye çıkarabileceğime emin olduğum
  kuruluşunuzda görev alarak müşteri ilişkileri alanında
  uzmanlaşmak. Öğrendiğim teorik bilgileri pratikte de
  uygulayabilmemi sağlayacak projelerde çalışmak,
  tecrübeli ve değerli insanlar ile birlikte çalışma imkanı
  bularak varolan bilgi dağarcığımı genişletip
  pratikleşmek, tecrübe edinmek ve bu tecrübenin verdiği
  güvenle bana verilen görevi en iyi şekilde yapabilmek ilk
  ve tek dileğimdir…… Kariyer hedefim otomotiv sektöründe
  kendimi geliştirmek ve sorunları kısa sürede
  giderebilecek tecrübeyi edinmek ve bilgiye sahip
  olmaktır…hızla ilerleyen bir şirkette çalışmak istiyorum……..
  SAYGILAR…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top