Doğa Koleji Personel Alımı – Doğa Koleji İş Başvurusu 2012

Doğa koleji personel alım konusu ,doğa kolejinde çalışmak isteyen aday ve kullanıcılarımızı ilgilendirmektedir.Eğitim yolculuğuna 2002 yılında Beykoz Kampüsü’yle başlayan Doğa Koleji, benimsediği “Doğa Konseptli Eğitim Modeli” ile okul öncesi yabancı dil eğitiminden, yaşayarak öğrenme anlayışına, sanat ve spor alanlarındaki başarısından sosyal projelerine kadar pek çok alanda kendi eğitim felsefesini geliştirerek kısa zamanda Türkiye’nin lider eğitim kurumu haline geldi.

Eğitim modelimizin başarısı sayesinde, 8 yıl gibi kısa bir sürede Türkiye genelinde 15, İstanbul’da 12 kampüse ulaştık. İstanbul’da Beykoz Kampüsü`nde başlayan eğitim yolculuğumuza bugün; Üsküdar Doğa Koleji, Bostancı Doğa Koleji, Sarıyer Doğa Koleji, Acarkent Doğa Koleji, Yakacık Doğa Koleji, Kartal Doğa Koleji, Atakent Doğa Koleji, Kemerburgaz Doğa Koleji, Topkapı Doğa Koleji, Ataşehir Doğa Koleji, Avcılar Doğa Koleji’ni de ekleyerek daha çok öğrencinin eğitim imkânlarımızdan yararlanmasını sağladık.

Türkiye`de arttırdığımız kampüs sayımızın yanında, bu kampüslerden bağımsız 6 butik anaokulu ve 2006 yılında Kanada`da açtığımız Doğa Kiosk International College ile eğitim anlayışımızı yurt dışına da taşıdık. 2008-2009 eğitim yılında eğitime açılan Acarkent Üstün Zekalılar İlköğretim Okulu’yla uzmanlar tarafından hazırlanmış dengeli ve zengin bir müfredat uygulayarak ülkemizde gerekli ilginin yeterince gösterilemediği bu öğrencilerin kapasitelerini ve yeteneklerini en iyi şekilde kullanmalarını hedefledik. Yine Acarkent Doğa Kampüsü’nde lise öğrencilerine uygulanan IB (The International Baccalaureate) Eğitim Programı’yla kültürlerarası anlayış ve saygı aracılığıyla daha iyi ve daha barışçıl bir dünya yaratmaya yardım eden araştırmacı, bilgili ve meraklı genç insanları geliştirmeyi misyon edindik.

6 Replies to “Doğa Koleji Personel Alımı – Doğa Koleji İş Başvurusu 2012”

 1. Muhittin kay dedi ki:

  Merhaba.Dpü tarih öğretmenliği bölümü mezunuyum.bir dönem milli eğitimde çalıştım. Sizinle çalışmak istiyorum

 2. Gizem BİNİCİ dedi ki:

  İyi gunler. Yeditepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyati mezunuyum.Dershane tecrübemin yanisira 4 yıldır kesintisiz olarak Türkçe ve İngilizce bireysel ve grup dersleri vermekteyim.Amacim ögrencilerime kaliteli bir eğitim sunmak ve vizyonlarini genişleterek basarili bireyler olmalarini sağlamaktir.
  İyi calismalar,saygilar.

 3. inci şengül dedi ki:

  merhaba ben fen edebiyat fakültesi tarih bölümü mezunuyum.aynı zaman da sosyal bilgiler ve türkçe derlerine de girebilirim. donanımlı bir eğitimden geçmiş bulunmaktayım bu kurumla çalışmak ister ve sizlerle başarılara ve hedeflere yönelmek isterim.ilgileriniz için şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

 4. neşe bilgin dedi ki:

  merhaba ben selçuk üniversitesi anaokulu öğretmenliği mezunuyum 2 yıl tecrübem var orff eğitimi,yaratıcı drama,çocukta sosyalleşme vs.konularda sertifikam var eğer yeni dönemde öğretmen ihtiyacınız olursa sizinle çalışmak isterim teşekkürler

 5. elvan TINÇ dedi ki:

  2004-2006 yılları iktisat fakültesi bina içi duvar resmi yapımı ve tıp fakültesi kardiyoloji bölümü rölyef yapımları teşekkür belgelerine sahibim.ayrıca yaratıcı dırama ve bilgisayar sertifikalarımda mevcut.ebru sanatı ve görsel sanat dallarıyla yakından ilgileniyorum.öğrenci psikolojisine duyarlı,iletişimi güçlü,başarıyı ilke edinmiş bir insan olarak kurumunuzda bu kaliteye ortak olmak istiyorum.teşekkürler.

 6. Savaş GÜNER dedi ki:

  merhaba.ben MÜGSL.Fakültesi mezunuyum.plastik ve gorsel sanatlar uzmanıyım.haftasonu turk ilm anatlarinda seramik egitmenligi yapıyorum.size ve ogrencilerinize cok faydali olacagima inaniyorum.SAYGILARIMLA.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top