Denizbank Personel Alımı 2013 İş Başvurusu 2013

Türkiyenin ilk bankalarından biri olan ve temelleri 1938 yılında atılan Denizbank faaliyetlerine tüm hızıyla devam ediyor.Bir dönem el değiştiren banka şu anda Rusyanın en büyük bankalarından biri olan sberbank of Russia bankasının bünyesinde ve hisselerinin tamamına yakınına sahip bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.600′den fazla şubesi ile hizmet veren bu firma sadece ülkemizde olmayıp Avusturya, Rusya gibi ülkelerde  hizmet vermektedir. Sadece bankacılık hizmetleri vermeyip daha farklı konularda da hizmet veren bu firma birçok farklı bankacılığı da sağlamakta. Denizbank ülkemizdeki şubelerinde yeni alımlar yapacak.

Kariyer.Denizbank’tan verdiği ilanları görmek için hemen sizde üye olarak bu verdiği ilanları görebilirsiniz. Alınacak olan pozisyonlar hakkında tüm bilgileri de bu ilanlardan görebilirsiniz. Tabiki bu ilanlara sizde başvurunuzu iletebilir ve bu alınacak kişilerden biri olma hakkına bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Denizbank Personel Alımı İş Başvurusu İçin Tıklayın

1 Reply to “Denizbank Personel Alımı 2013 İş Başvurusu 2013”

  1. şengül dursun dedi ki:

    ben bu sene üniversiteden yeni mezun oldum.gıda teknikerliği bölümünü bitirdim.iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top