Çilek Mobilya Personel Eleman İşçi Alımı ve İş Başvurusu

1995 yılında Türkiye’de %100 aile şirketi olarak kurulan Çilek, güçlü teknolojik alt yapısı ile dünya standartlarında üretim yapıyor. Çilek, Avrupa, yakın komşuları ve dünyada franchise modeliyle genişleyerek uluslararası bir firma olma yolunda ilerliyor. Bugün Çilek, toplam 5 kıtada, 444 satış noktasına, 2.000 çalışana sahiptir. Çilek Mobilya yaptığı yeni yatırımlar sonucunda kısa bir süre içinde yeni üretim fabrikasını açacak. Çillek Mobilya açılacak yeni üretim tesisi ile yeni personel eleman alımları yapacak. Kendi sektörünün lider markalarından biri olan Çilek Mobilya bünyesinde çalışmak için iş başvuru fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Ancak öncelikle sizler için incelemiş olduğumuzu insan kaynakları politikasını gözden geçirelim.

Çilek Mobilya İnsan Kaynakları

Çilek, vizyonuna ulaşmak yolunda, insan kaynağını en önemli sermayesi olarak görmektedir. Bu bakışla; değer katan insan kaynağını bulma, yaratıcılığını destekleme ve sürekli geliştirmeye yönelik insan kaynakları politikaları üretmektedir.

Önceliğimiz; üstün kalite hedefinden vazgeçmeyen, gelişmeye ve öğrenmeye açık, sürekli yenilik peşinde koşan, değişim ve farklılaşmaya inanan genç, dinamik ve katılımcı bireylerden oluşan bir ekip oluşturmaktır.

İş Başvurusu – İş İlanları

Çilek Mobilya ailesine katılmak ve Çilek Mobilya bünyesinde çalışmak için zaman zaman oluşan boş pozisyonlara kariyer.net üzerinden iş başvuru formuna ulaşarak iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Dilerseniz ik@cilek.com.tr genel başvurularınızı gönderebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top