Bu İllerde Yarın Okullar Tatil

Yurt genelinde kar yağışının neden olduğu olumsuz hava şartları nedeniyle bazı ile ve ilçelerde eğitime 1 gün süre ara verilmiştir.

İSTANBUL: İlk ve orta dereceli okullar ile liseler yarın tatil edildi.

TUNCELİ: İlimiz genelinde devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle, 06.01.2015 tarihinden itibaren Pülümür, Hozat, Nazımiye İlçe merkezleri ve köylerinde tüm okullar iki(2) gün süreyle, Ovacık ve Mazgirt ilçe merkezleri ve köylerinde tüm okullar bir(1) gün süreyle, İlimiz Merkez ve Çemişgezek İlçesinde ise taşımalı eğitim yapan okullar bir(1) gün süreyle tatil edilerek eğitime ara verilmiştir.

[sociallocker][/sociallocker]

BİTLİS: Kent merkezinde etkili olan yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle, öğrencilerimizin herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmaması amacıyla eğitime Salı ve Çarşamba günü olmak üzere 2 gün ara verilmiştir. İlçelerle ilgili kararlar kaymakamlıklarımızca alınacaktır.

 

BİNGÖL: Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, kentte yoğun kar yağışı nedeniyle il merkezi ile bağlı köylerdeki ilk ve orta dereceli okulların 06 Ocak Salı tatil edildiği belirtildi.

 

ORDU: İl Mili Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, bölgede devam edem kar yağışı sonucu Gölköy, Gürgentepe, Korgan ve Mesudiye ilçelerinin tamamında, Kabadüz ilçesinin Yokuşdibi ve Derinçay, İkizce ilçesinin Özpınar, Devecik, Yoğunoluk, Kaynartaş, Şenbolluk mahallelerinde, Çaybaşı ilçesinin merkez hariç tüm mahalleleri ile Akkuş ilçesinde Akkuş Yatılı Bölge Ortaokulu hariç merkez ve tüm mahallelerde eğitime 6 Ocak Salı günü ara verildiği belirtildi.

 

UŞAK:  Valilik kararıyla Salı günü tüm okullar tatil olurken, Kamu Kurum ve Kuruluşlarında görev yapan hamile ve engelli personel idari izinli olacak.

 

MALATYA: Arapgir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okullar bir gün süreyle tatil edildi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top