Bayer Personel Alımı Eleman Alımı İş Başvurusu 2012

Sağlık sektörünün öncü kuruluşlarından olan Bayer, temel olarak sağlık, beslenme ve ileri teknoloji ürünleri alanlarında uzmanlaşmış olan dünya çapında bir girişimcidir. Bayer’in ürün ve hizmetleri; insanlığa faydalı olabilmek ve onların yaşam kalitesini arttırabilmek üzere meydana getirilmiştir. Aynı zamanda Bayer, yenilik, büyüme ve gelişim alanlarında güç kazanarak değer yaratma arzusu içerisindedir.

Sürdürülebilir kalkınma ilkelerine bağlı olan Bayer, kurumsal vatandaş olarak sahip olduğu sosyal ve ahlaki sorumlulukların bilincindedir. Ekonomi, ekoloji ve sosyal sorumluluk, Bayer’in kurumsal amaçları içinde aynı önem derecesindedir. 2010 yılı itibarıyla 111.400 çalışana ve 35,1 milyar Avro satış cirosuna sahip olan Bayer’in sermaye harcamaları 1,6 milyar Avro’ya, Ar-Ge harcaması ise 3,1 milyar Avro’ya ulaşıyor.

Bayer, araştırma odaklı ve yenilikçi kimliğiyle; saygılı, çeşitlilikleri barındıran, çalışanlarını ve onların gelişimlerini cesaretlendiren bir kültürü oluşturabilecek kişileri bünyesine katmayı amaçlamaktadır.

Bayer Türkiye’de, her kademedeki çalışanlar için geniş iş olanakları sunuyoruz. Eğer siz de pozisyonlarımızla ilgileniyorsanız, sizi İnsan Kaynakları süreçlerimizi keşfetmeye davet ediyoruz…İş İlanlarına  Aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz..

 

Bayer Türk İnsan Kaynakları için Tıklayınız..

Açık Pozisyonları Görmek için Tıklayınız..

 

____________________________________________________

6 Replies to “Bayer Personel Alımı Eleman Alımı İş Başvurusu 2012”

 1. kurtuluş dedi ki:

  elektrik bakım onarım için açık pozisyon var mı acaba izmirden yazıyorum

 2. ömür dedi ki:

  merhaba ben yüksekokul turizm mezunuyum nolur bana iş verin çok ihtiyacım var ikamet yerim malatya

 3. ibrahim dedi ki:

  merhaba ben 1983 doğumluyum istanbul avrupa yakasında ikemet ediyorum lise mezunuyum E sınıfı ehliyetim silahlı sertifikam var ne iş olsa yaparım ararsanız sevinirim.546 933 81 36

 4. özgür dedi ki:

  selam işarıyom yüzde 45 raporum var ilkokul mezunuyum işarıyom ne iş olursa olsun çalışırım tel 0536 6224872 beklerim yardımcı olmanızı rica ederim

 5. süreyya şatıroglu dedi ki:

  hayat ta alınacagımı sanmıyom ama allah dan umut kesılmez yapar bı guzellık de cagırısanız memnun olurum ..

 6. calışmak istiyorum her ne iş olsa 05335722693 dedi ki:

  iş verne kilerden ALLAH RAZI OLSU SAYGILARIMLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top