Batik Giyim Personel Eleman İşçi Alımı ve İş Başvurusu

Bayanların bayanların vazgeçilmez markalarından biri olan Batik Giyim Türkiye genlinde mağazalar zinciri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Geniş ürün yelpazesi ile önümüzdeki dönemde gerek yurt içinde gerekse yurtdışında yeni mağazalar açıp müşterilerine ulaşmayı hedefleyen Batik Giyim yeni yatırımlar ile beraber yeni istihdamlar yaratıp birçok personel eleman alımları yapıyor. Sizde Batik Giyim satış danışmanı veya size uygun herhangi bir pozisyonda çalışmak ve kariyer yapmak istiyorsanız iş başvuru fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Ancak öncelikle sizler için incelediğimizi insan kaynakları politikasını inceleyebilirsiniz.

Batik Giyim İnsan Kaynakları

Batik’i perakende sektöründe mağaza kadroları ile fark edilir hale getirirken, mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen adaylara ulaşmak, verdiğimiz eğitimler ile adaylara mesleki ve davranışsal yetkinlikler kazandırarak tüm yöneticilerimizi kendi içimizden yetiştirmek temel amacımızdır.

Çalışanlarımız ile açık iletişim içinde olmak başarımızdaki en önemli unsurlardandır. Çalışanlarımız kendi kişisel gelişimleri doğrultusunda yönlendirilir, adil ve şeffaf bir yönetim ile kendilerini Batik Ailesi’nin bir parçası olduklarını hissederek çalışırlar. Bu anlamda çalışan motivasyonunun arttırılması ve yeteneklerin doğru yönetilmesi bizler için önemlidir.

Batik Ailesine katılmak isteyen adaylarda ortak aradığımız özellikler;

* Modayı takip eden
* Mağazacılığı kariyer olarak gören
* Müşteri memnuniyetini benimsemiş
* İçsel motivasyonun yüksek
* Kişilerarası ilişkileri kuvvetli
* Gelişime açık ve kendine güvenen kişiler olmasıdır

İş Başvurusu – İş İlanları

Siz de bu ailenin bir üyesi olmak istiyorsanız, full-time veya part-time iş başvurularınız için güncel özgeçmişlerinizi kariyer@batik.com.tr adresine gönderebilirsiniz. Özgeçmişiniz CV bankamıza kaydedilecektir. Ayrıca secretcv.com ve yenibiris.com üzerinden de güncel iş ilanları ve iş başvuru formuna ulaşabilir kısa sürede iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

1 Reply to “Batik Giyim Personel Eleman İşçi Alımı ve İş Başvurusu”

  1. ebru dedi ki:

    merhaba 22 yasındayı ist bagcılarda oturuyorum ve sız ıstersenız sızınle çalışmak isterım teşekkurler 05387042654

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top