AVEA Personel Alımı-Eleman Alımı-İş İlanı

Türkiye’nin önde gelen 3 büyük Gsm operatöründen biri olan Avea 2012 yılında 1000 kişilik  personel  ve eleman alımı yapmayı  planlıyor. Avea 3000 kişilik mevcut çalışan kadrosunda genişletmeye giderek 2012 yılında 500 çağrı merkezi eleman alımı, 500 de  pazarlama, IT, insan kaynakları, finans, kurumsal iletişim alanlarında görevlendirmek üzere  personel alımı yapacak.
 

Avea’da gençlere staj imkanı – AveaMasters

Mobil iletişim sistemleri, dijital pazarlama başta olmak üzere GSM ve bilişimsektörlerinde kendini geliştirmek isteyenüniversite öğrencilerine destek olmak, onlara istihdam ve staj imkanı sağlamak amacıyla Avea Kırmızı Kuşak’ı başlatan Avea,2012′de bu programını yeniledi. AveaMasters adını alan programla gençleri daha kapsamlı bir eğitim ve deneyim sürecinin beklediğini dile getiren Avea İnsan Kaynakları Grubu Kıdemli Direktörü Bahattin Aydın, beş yılda 550 gence staj, 131′ine de çalışmafırsatı sunduklarını belirtiyor. Geçen yıl toplam 12 bin başvuru aldıklarını söyleyen Aydın, her yıl gençlerden aldıkları geri bildirimlerle hem şirketi hem de uygulamalarını revize ettiklerini vurguluyor. Gençlerin fikirlerine önem verdiklerinin altını çizen Aydın, AveaMasters sayesinde yetenekli ve başarılı gençlerle tanışmaktan ve onları istihdam etmekten memnun olduklarını dile getiriyor. “Bu program sonunda her yıl 80 öğrenciyi stajyer, 30′unu da çalışan olarak kadromuza katıyoruz” diyen Aydın, bu sayıların öğrencilerin yeteneklerine göre artabileceğinin de sinyalini veriyor.

Avea 2012 Eleman ve Personel Alımı

AveaMasters dışında üç bin kişilik mevcut çalışan kadrosunu 2012′degenişletmeye devam edeceklerini söyleyen Bahattin Aydın, 500 kişiyi çağrı merkezlerine, 500′ü de pazarlama, IT, insan kaynakları, finans, kurumsal iletişim gibi şirketin çeşitli departmanlarında görevlendirilmek üzere toplam bin kişiyi istihdam edeceklerini belirtiyor. Şirkette kurumiçi atama yöntemini de uyguladıklarını ifade eden Aydın, yeni bir pozisyon açıldığında ilk önce kendi çalışanlarının haberdar edildiğini vurguluyor.

Avea İnsan Kaynakları, Avea İş Başvurusu

Avea’ya iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar Avea internet sitesi üzerinden İnsan Kaynakları’na ulaşabilir, işe alım sürecini inceleyebilir ve iş başvurusunda bulunabilirler.

 

___________________________________________________

34 Replies to “AVEA Personel Alımı-Eleman Alımı-İş İlanı”

 1. fatma yavuz dedi ki:

  onlisans mezunuyum ingilizcem var.bilgisayar isletmenlik ve iskur yonetici asistanligi sertifikam var Ankara’da yasiyorum geri donus yapar misniz ? tesekkurler..

 2. mehmet tepe dedi ki:

  istanbulda yasıyorum çagrımerkezi tecrubem var kariyerden cv mi inceleyebilirsiniz 05427291764 ilginize sunarım

 3. Yunus emre arıtürk dedi ki:

  1993 dogumluyum bursa osmangazi bölgesinde oturuyorum lise açık ögretım okuyorum daha önce referansım yok ancak bu işi yapmak tecrübe edinmek çok istiyorum işimde ilerlemek gibi bir şey mümkün olursa seneye askerligimi tecil ettırmeyi düşünüyorum şimdiden teşekkur ederim tel numaram 05372218469

 4. ismail dedi ki:

  e sınıfı agırvasta ehliyetim var ısparta antalya civarı söförlük yaparım

 5. Esra Karaman dedi ki:

  1990 ısparta doğumluyum.Ispartada yaşıyorum.Isparta S.D.Ü M.Y.O Tekstil teknoloji 2.ci sınıf öğrencisiyim.Bilgisayar ve ingilizce sertifikam var.Bu işe gerçekten ihtiyacım var.İlgilenirseniz sevinirim.Bana ulaşabileceğiniz telefon numarası 0543 305 74 49

 6. Emrah ARSLAN dedi ki:

  önlisans mezunuyum
  E Sınıfı ehliyet sahibiyim
  ingilizce dil sertifikam var
  Bilgisayar işletmeni sertifikam var
  İş arıyorum. bilgilerinize sunarım…

 7. erhan çelik dedi ki:

  E.SINIFI EHLİYET SAYBİYİM. HERTÜRLÜ İŞ
  ELİMDEN GELİR İSTANBUL/ESENLER:05345719163
  İLKOKUL MEZUNUYUM

 8. mehmet dedi ki:

  ankara gölbaşında oturuyorum 24 yaşındayım ehliyetim var iş arıyorum bilginize sunarım.0544 323 46 60

 9. ali arı dedi ki:

  merhaba işletme bölümü ögrencisiyim istanbulda ikamet ediyorum.ehliyetim var acil iş arıyorum 05542720631

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top