AVEA Çağrı merkezi eleman alımı 2011

 

 

 

 

Avea yeni bir çağrı merkezi kurmak amacıyla harekete geçti. Söz konusu çağrı merkezi Bingöl’de kurulacak ve eleman-personel alımı kapsamında 300 kişiye iş sağlayacak.

Erzincan’da da bir çağrı merkezi olan Avea Bingöl çağrı merkezinin de açılması çalışmaya başlamasıyla birlikte yıl sonuna kadar iki çağrı merkezinde toplam 850 kişilik personel alımı yapmış olacak.

Avea Bingöl Çağrı Merkezi ilk aşamada 60 kişilik eleman alımıyla faaliyetine başlayacak ve kısa süre içerisinde çalışan sayısını 350 elemana çıkaracak.

AVEA Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat; “ Erzincan ve Bingöl deki Çağrı Merkezlerimiz ile müşterilerimizin hayatına değer katarken bölge için de ciddi bir iş imkanı yaratmaktan heyecan duyuyoruz. Nitekim; bölgenin değerli iş gücü potansiyelini dikkate alarak, doğu bölgelerine yatırım yapmanın, ekonomik canlanmaya da büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz. Yıl sonunda istihdam rakamımız Erzincan ve Bingöl çağrı merkezleri ile 850 kişiyi bulacak. Alt yapı yatırımlarımız 2011 ikinci yarıda da hız kesmeden devam edecek.” diye konuştu.

 

2 Replies to “AVEA Çağrı merkezi eleman alımı 2011”

  1. oktay KİZİR dedi ki:

    güvenlik kimlik kartım var (silahlı)3 yıllıık deneyimim var ve şöförlüğüm çok çok iyi bilgisayar kulanmayı iyi biliyorum ve sizlerle çalışmak isterim tel:05445398260

  2. serdar gökkuş dedi ki:

    sayın avea yetkilileri kahraman maraş merkez yenişehir mahallesi 2 bölgede 3199 ada3 parsel arsamı baz istasyonunuza belirliyeceğiniz ücretten kiraya vermek istiyorum arsam517 metre karedir arsamın üst kısmındaki arsada vodafonun baz istasyonu bulunmakta ve aveanında baz istasyonu olmasını istiyorum sizin belirliyeceğiniz ücretten kelepir kiralık arsa şehir merkezinde uygun koşullarda iletişim için telefonum5053543094 ayrıca ben yıllık en ucuz hangi fiyatı uygun bulursanız onu istiyorum.saygılarımı sunar ilginizi beklerim hoşca kalın.acele ederseniz sevinirm çünkü avea daha pahalıya üst kısımdaki arsaya kurmaya çalışıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top