Avcılar Hospital Personel Alımı 2015

Avcılar Hospital personel alımı yapacak!

Avcılar Hospital iş başvurusu yaparak sizde Avcılar Hospital ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Avcılar Hospital personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Avcılar Hospital eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Avcılar Hospital insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1998 yılında başladığımız sağlık sektöründeki yolculuğumuza, yenilenen ve büyüyen yapımız ile daha dinamik ve heyecanla devam ediyoruz.

Hastanemizde ki yönetici pozisyonundaki çalışma arkadaşlarımızın tamamına yakını o pozisyona kurum içi terfi ile gelmiştir. Bundan dolayı her çalışma arkadaşımız performansına bağlı olarak, terfi edebileceğini bilerek ve bunu yaşayarak çalışır.

Kurum içinde yönetici pozisyonu boşluğunda ilk tercihimiz iç dinamiklerimizdeki çalışma arkadaşlarımız, daha sonra ilan ile dış dinamiklerden aday aranır.

Ücret: Net ücret bazında ve aylık olarak ödenir. Hastanemizde çalışanların ücretleri; yıl içindeki performansları, eğitim, yabancı dil bilgisi ve tecrübelerine bağlı olarak değişen ücret bantları doğrultusunda belirlenmektedir.

Yoğun dönemlerimizde çalışma arkadaşlarımız primler ile desteklenmektedir.

• Yemek: Hastanemizde öğle yemeği servisi, vardiyalı çalışanlarımız için akşam yemeği ve sabah kahvaltısı verilmektedir.

• Özel Sağlık Sigortası: Çalışma arkadaşlarımız için ayaktan ve yatarak tedavi hizmeti karşılayan, hastanemizde geçerli olan özel sağlık sigortası yapılır. Çalışanlarımızın aileleri için de özel indirim içeren sigortalı olma imkânı tanınmıştır.

• Lojman: Hastanemizde görev yapacak hemşirelerimiz ve sağlık memurlarımızdan ikamet olanağı bulunmayanlar için hastanemizle aynı semtte yer alan ücretsiz lojmanlarımız bulunmaktadır.

• İşyeri Hekimi: Çalışma arkadaşlarımızın rahatsızlıklarında müdahalede bulunan ve hastalıklarının tedavisinden sorumlu işyeri hekimimiz bulunmaktadır.

• Sosyal Aktivitelerimiz: Yıl içinde yurt içi ve yurt dışı geziler düzenlenmektedir. 2013 yılı içinde tüm bedelleri hastanemizce karşılanmak sureti ile Yunanistan gezisi düzenledi.

Yıl içinde günü birlik yurt içi organizasyonlarımız bulunmaktadır.

Eğitimlerimiz “Oryantasyon Eğitimleri, Kurum içi ve Kurum dışı ” olmak üzere gruplara ayrılmaktadır.

•Hastanemize yeni başlayan çalışma arkadaşlarımız, İlk gün Genel oryantasyon ve Kalite oryantasyon eğitimi çerçevesinde hastanenin tanıtımı, kişisel gelişim ve uyum eğitimlerinin dahil olduğu 20 başlıkta bir günlük programın ardından işbaşı yapmaktadırlar.

• Bölüm oryantasyon eğitimi, işe yeni başlayan çalışma arkadaşımıza işe başladığı günden deneme süresi sonuna kadar devam eden bir süreçtir.

•Sağlık hizmeti sunumunun en üst seviyede gerçekleşmesi ve bunun sürekliliğini sağlamak amacıyla, tüm çalışanların katılımları ile gerçekleşen eğitimler ve bölüm bazlı gelişim eğitimleri düzenlenmektedir.

•Çalışma arkadaşlarımızın gelişimlerinin desteklenmesi için kurum dışı yurt içi ve yurt dışı eğitimlere katılımlar gerçekleşmektedir.

Açık Pozisyonlar

28.03.2015Hasta Kayıt Yetkilisiİstanbul(Avr.)
28.03.2015Bilgi Sistemleri Müdürüİstanbul(Avr.)
28.03.2015Diş Teknisyeniİstanbul(Avr.)
28.03.2015Anestezi ve Reanimasyon Uzmanıİstanbul(Avr.)
28.03.2015Diyaliz Hemşiresiİstanbul(Avr.)
28.03.2015Hemşireİstanbul(Avr.)
28.03.2015Radyoloji Uzman Hekimiİstanbul(Avr.)
28.03.2015Elektrik Teknisyeniİstanbul(Avr.)
28.03.2015SGK Faturalama Uzmanıİstanbul(Avr.)

Buradan başvuru yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top