Connect with us

Hi, what are you looking for?

Güncel Haberler

Avcılar Hospital Personel Alımı 2015

Avcılar Hospital personel alımı yapacak!

Avcılar Hospital iş başvurusu yaparak sizde Avcılar Hospital ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Avcılar Hospital personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Avcılar Hospital eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Avcılar Hospital insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1998 yılında başladığımız sağlık sektöründeki yolculuğumuza, yenilenen ve büyüyen yapımız ile daha dinamik ve heyecanla devam ediyoruz.

Hastanemizde ki yönetici pozisyonundaki çalışma arkadaşlarımızın tamamına yakını o pozisyona kurum içi terfi ile gelmiştir. Bundan dolayı her çalışma arkadaşımız performansına bağlı olarak, terfi edebileceğini bilerek ve bunu yaşayarak çalışır.

Kurum içinde yönetici pozisyonu boşluğunda ilk tercihimiz iç dinamiklerimizdeki çalışma arkadaşlarımız, daha sonra ilan ile dış dinamiklerden aday aranır.

Ücret: Net ücret bazında ve aylık olarak ödenir. Hastanemizde çalışanların ücretleri; yıl içindeki performansları, eğitim, yabancı dil bilgisi ve tecrübelerine bağlı olarak değişen ücret bantları doğrultusunda belirlenmektedir.

Yoğun dönemlerimizde çalışma arkadaşlarımız primler ile desteklenmektedir.

• Yemek: Hastanemizde öğle yemeği servisi, vardiyalı çalışanlarımız için akşam yemeği ve sabah kahvaltısı verilmektedir.

• Özel Sağlık Sigortası: Çalışma arkadaşlarımız için ayaktan ve yatarak tedavi hizmeti karşılayan, hastanemizde geçerli olan özel sağlık sigortası yapılır. Çalışanlarımızın aileleri için de özel indirim içeren sigortalı olma imkânı tanınmıştır.

• Lojman: Hastanemizde görev yapacak hemşirelerimiz ve sağlık memurlarımızdan ikamet olanağı bulunmayanlar için hastanemizle aynı semtte yer alan ücretsiz lojmanlarımız bulunmaktadır.

• İşyeri Hekimi: Çalışma arkadaşlarımızın rahatsızlıklarında müdahalede bulunan ve hastalıklarının tedavisinden sorumlu işyeri hekimimiz bulunmaktadır.

• Sosyal Aktivitelerimiz: Yıl içinde yurt içi ve yurt dışı geziler düzenlenmektedir. 2013 yılı içinde tüm bedelleri hastanemizce karşılanmak sureti ile Yunanistan gezisi düzenledi.

Yıl içinde günü birlik yurt içi organizasyonlarımız bulunmaktadır.

Eğitimlerimiz “Oryantasyon Eğitimleri, Kurum içi ve Kurum dışı ” olmak üzere gruplara ayrılmaktadır.

•Hastanemize yeni başlayan çalışma arkadaşlarımız, İlk gün Genel oryantasyon ve Kalite oryantasyon eğitimi çerçevesinde hastanenin tanıtımı, kişisel gelişim ve uyum eğitimlerinin dahil olduğu 20 başlıkta bir günlük programın ardından işbaşı yapmaktadırlar.

• Bölüm oryantasyon eğitimi, işe yeni başlayan çalışma arkadaşımıza işe başladığı günden deneme süresi sonuna kadar devam eden bir süreçtir.

•Sağlık hizmeti sunumunun en üst seviyede gerçekleşmesi ve bunun sürekliliğini sağlamak amacıyla, tüm çalışanların katılımları ile gerçekleşen eğitimler ve bölüm bazlı gelişim eğitimleri düzenlenmektedir.

•Çalışma arkadaşlarımızın gelişimlerinin desteklenmesi için kurum dışı yurt içi ve yurt dışı eğitimlere katılımlar gerçekleşmektedir.

Açık Pozisyonlar

28.03.2015 Hasta Kayıt Yetkilisi İstanbul(Avr.)
28.03.2015 Bilgi Sistemleri Müdürü İstanbul(Avr.)
28.03.2015 Diş Teknisyeni İstanbul(Avr.)
28.03.2015 Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı İstanbul(Avr.)
28.03.2015 Diyaliz Hemşiresi İstanbul(Avr.)
28.03.2015 Hemşire İstanbul(Avr.)
28.03.2015 Radyoloji Uzman Hekimi İstanbul(Avr.)
28.03.2015 Elektrik Teknisyeni İstanbul(Avr.)
28.03.2015 SGK Faturalama Uzmanı İstanbul(Avr.)

Buradan başvuru yapabilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler

Kamu Personel

Binted personel alımı, BİNTED; Bursa İnsan Kaynakları Taahhüt, Eğitim, Danışmanlık Hizmetleri, İmar İnşaat Ve Ticaret Ltd. Şti. olarak açılmaktadır. Vizyonunu ise işinde uzman, alanında örnek...

Özel Sektör İlanlar

Doğan Holding şirketlerinden biri olan Doğan online (DOL) 1999 yılından beri Türkiyenin öncü internet şirketlerinden birisi olmuştur. DOL internetteki tüm önemli iş modellerini kapsayan...

Özel Sektör İlanlar

Boyner Holding bünyesinde bulunan Altınyıldız konfeksiyon fabrikaları 1952 yılından beri faaliyetlerine başlamıştır. Türk kumaşını dünyaya tanıtan marka hedefiyle yurt dışına ihracatta gerçekleştiren Altınyıldız dünyanın...

Güncel Haberler

Rekor sayıda sözleşmeli personel alımları başlıyor. Tam 5 bin 13 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Karar Kuvvetleri Komutanlığından yapılan duyuruya göre 287 sofor, 108 asci, 154...