Atv Personel Alımı 2015

Atv personel alımı yapacak!

Atv iş başvurusu yaparak sizde Atv ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Atv personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Atv eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Atv insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Medya sektöründe Türkiye’nin en prestijli markalarını bünyesinde barındıran TURKUVAZ MEDYA GRUBU,medya alanında yazılı ve görsel yayıncılık, prodüksiyon ve dağıtım konularında hizmet sunan bir kuruluştur.

Türkiye’nin lider gazetesi Sabah, Takvim, Fotomaç, Yeni Asır ve  televizyonculuk sektörünün öncü markası ATV’yi de bünyesinde barındıran TURKUVAZ MEDYA GRUBU; Türk okuyucu ve izleyicisine doğru haber, nitelikli program ve kaliteli hizmet sunmayı görev edinmiştir.

Mesleki etik değerleri her şeyin üzerinde tutan iş anlayışıyla medya sektöründeki uluslararası standartları Türkiye’ye taşıma ve uygulama konusunda pek çok öncü projeye imza atan TURKUVAZ MEDYA GRUBU, aynı zamanda “Bir Sabah Çok Şeyi Değiştirir” gibi ses getiren toplumsal sorumluluk projeleriyle Türk insanının ekonomik ve sosyal yaşamına da değer katmaya çalışmaktadır.

En değerli sermayesinin sahip olduğu insan kaynağı olduğu bilinciyle hareket eden TURKUVAZ MEDYA GRUBU, çalışanlarının mesleki ve bireysel gelişimlerine değer katma konusunda  sorumluluk almakta; kurumun gelişim sürecinin tek tek her bir çalışana yapılan yatırımla güçlendiğine inanmaktadır. TURKUVAZ MEDYA GRUBU’nun tüm şirketleri iş süreçlerini aynı anlayış çerçevesinde yapılandırmaktadır.

Açık pozisyon sayısı: 10
PozisyonŞehir/ÜlkeFirma Adı
Hukuk Asistanıİstanbul(Avr.)TURKUVAZ MEDYA GRUBU
ÇEVİRMENİstanbulTURKUVAZ MEDYA GRUBU
İnsan Kaynakları UzmanıİstanbulTURKUVAZ MEDYA GRUBU
Stajyer AvukatİstanbulTURKUVAZ MEDYA GRUBU
AvukatİstanbulTURKUVAZ MEDYA GRUBU
MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME UZMANIİstanbulTURKUVAZ MEDYA GRUBU
STAJYERİstanbul(Avr.)TURKUVAZ MEDYA GRUBU
ŞOFÖRİstanbul(Avr.)TURKUVAZ MEDYA GRUBU
GENEL BAŞVURUAdana, Ankara, Antalya…TURKUVAZ MEDYA GRUBU
Yönetici AsistanıİstanbulTURKUVAZ MEDYA GRUBU

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top