AÖF 4 Yıllık Lisans Bölümleri 2017-2018

Anadolu Üniversitesi, AÖF 4 yıllık bölümler, AÖF lisans bölümleri, AÖF dersleri , AÖF Lisans ücretleri gibi başlıklar aşağıda incelenecektir.

AÖF 4 Yıllık Lisans Bölümleri 2017-2018

2017-2018 eğitim öğretim döneminde Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesine (AÖF) bölümlerinden birinin en çok merak ettiği konuların başında hangi bölüme gireceği konusudur. AÖF’te hangi bölümler var? Bunları bilmeden tercih yapmak olanaksızdır. 4 yıllık bölümlerle 2 yıllık bölümler bazen karıştırılmaktadır. Biz de bu karışıklığı önlemek amacıyla AÖF 4 yıllık lisans bölümlerini listeledik. AÖF ücretleri ne kadar? gibi soruların da cevabını aşağıda bulacaksınız.

AÖF’e Girme Koşulları

AÖF’e girmenin yolu basittir. Gşrmenin yolu YGS puanınızın barajı aşmış olmasıdır. Bu puanı alan biri AÖF okuyabilir. İkinci Üniversite seçeneğinde ise bir bölümden mezun olmak yetiyor. YGS puanı etkili değildir.

AÖF 4 Yıllık Lisans Bölümleri, Dersleri ve Dönemlik Harç Ücretleri:

Dönem üceretler her iki dönemin (ilkbahar ve sonbahar) başında ödenmektedir. Ekstra bir durum olmadığı sürece AÖF ücretlerinde bir değişim olmamaktadır. 2017-2018 eğitim öğretim yılı harç ücretleri 205 TL‘dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top