Ankara Güven Hastanesi Personel Alımı 2015

Ankara Güven Hastanesi personel alımı yapacak!

Ankara Güven Hastanesi iş başvurusu yaparak sizde Ankara Güven Hastanesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Ankara Güven Hastanesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Ankara Güven Hastanesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Ankara Güven Hastanesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Hastanemizde işe başlayan tüm çalışanlarımız için oryantasyon ve işbaşı eğitim programları düzenlenmektedir. Oryantasyon Sistemimizin amacı, Hastanemizin misyon, vizyon ve değerlerini, organizasyon yapımızı, kurum kültürümüzü, çalışma ilkelerimizi, temel çalışma politikalarımızı, çalışan sağlığı ve güvenliğini, el hijyenini, temel yaşam desteği, atık yönetimini, acil eylem planlarımızı, hastane işletim sistemimizi, çağrı merkezi ve haberleşme ağımızı, kalite yönetim sistemimizi, kurumsal iletişim faaliyetlerimiz ve performans yönetim sistemimizin dinamiklerini ailemize yeni katılan ve gücümüze güç katacak çalışanlarımıza aktarmaktır.

Aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza, Hastanemiz şirketleri tanıtılmakta, fiziki mekan oryantasyonumuzla birlikte diğer çalışanlarla tanışmaları sağlanıp hem işe hem de şirkete adaptasyonları kolaylaştırılmaktadır.

Genel ve bölüm oryantasyon eğitimleri tamamlanan çalışanlarımız için “İşbaşı Eğitim” süreçleri başlamaktadır. Performans sergileyeceği bölümünde görev ve sorumluluklarını tek başına yerine getirecek yetkinliğe erişene kadar, bölüm yöneticisi ve/veya deneyimli ekip arkadaşlarının eşliğinde, bazı bölümlerimizde 5-6 aya kadar uzayan zaman diliminde, bölüm dinamikleri, organizasyon yapısı, kalite dökümanları, kullanılan formlar, bölüme özel SWOT analizi, bölüm misyonu, en sık işbirliğine ihtiyaç duyulan diğer bölümler, karşılaşılan problemler ve çözüm önerileri, teknik destek sistemi, hastane işletim ağı  vb… konuları kapsayacak şekilde detaylı işbaşı eğitim verilmektedir. İşbaşı eğitim süreci sonrası performans hedefleri ve yetkileri konusunda yönetici ve çalışanımız arasında sağlanan mutabakata istinaden beklenen verimli çalışma düzenine ve iş geliştirici yaklaşımlara uygun temel donanım ve zemin hazırlanmış olmaktadır.

Maaş

Hastanemizde ücret yönetimi sistemi, iş değerlemesine ve performans yönetimine dayanmaktadır.

Sistemin amacı, ücretlerin, ihtiyaç duyulan insan kaynağını Hastanemize çekecek ve önünde bulundurarak yönetilmesidir.

Başvuru Kanalları: İstediğiniz pozisyonu, fotoğraflı özgeçmişinizi de belirterek;

  • ik@guven.com.tr mail adresine gönderebilir,
  • Ankara Güven Hastanesi A.Ş. / İnsan Kaynakları Müdürlüğü Paris Cad. 64/7 Kavaklıdere /Ankara adresine posta yoluyla veya şahsen verebilirsiniz.
  • (312) 457 28 80 numaralı faksımıza da gönderebilirsiniz.
  • Bilgi : (312) 457 2767 – 2766 – 2747 – 2768

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top