Anadolu Sigorta İş Başvurusu Personel Alımı 2012

Anadolu Sigorta 1925 yılında Atatürkün talimatı ile Türkiye İş Bankası bünyesinde kurulan ilk milli sigorta şirketi olmanın gururunu yaşamaktadır. Anadolu sigorta sigortacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen yeni çalışanlar arıyor…Türkiye’nin ilk ulusal sigorta şirketi olan Anadolu Sigorta, kurulduğu günden bu yana da faaliyetlerine büyüyerek devam etmektedir.

Anadolu Sigorta, bünyesinde bulunan uzman ve deneyimli personeli, teknolojik ve finansal altyapısı, gelişime açık olması, kaliteli ürün ve kaliteli hizmet sunmayı sağlamasıyla sektöründeki yerini sürekli ileriye doğru taşımaktadır.

Sigortacılık sektörünün öncü firmalarından olan Anadolu Sigorta, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Anadolu Sigorta, kaliteli hizmet ve ürün sunmayı ve müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı ilke edinmiştir.

Anadolu Sigorta insan kaynakları bünyesine katacağı personellerde bazı özellikler aramaktadır. Bu özellikler; eğitimli, çalışkan, disiplinli, sorumluluk sahibi, öğrenmeye ve gelişmeye açık, grup çalışmasına yatkın olmadır.

Anadolu Sigorta’ nın kadrosunda çalışan bir personel olmak istiyorsanız ve kariyerinize sigortacılık sektöründe başlamak ya da devam etmek istiyorsanız, başvurularınızı firmanın websitesinden yapabilirsiniz.

1 Reply to “Anadolu Sigorta İş Başvurusu Personel Alımı 2012”

  1. vedat dedi ki:

    ben daha önce hiç biyerde çalışmadım ilk defa sigorta işinde çalışcam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top