Amerikan Hastanesi Personel Alımı 2015

Amerikan Hastanesi personel alımı yapacak!

Amerikan Hastanesi iş başvurusu yaparak sizde Amerikan Hastanesi ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Amerikan Hastanesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Amerikan Hastanesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Amerikan Hastanesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İnsan Kaynakları Politikası

“Bizim için insan kaynağımız değil, kaynaklarımızı kullanan en değerli varlığımızdır.”

Amerikan Hastanesi İnsan Kaynakları Bölümü, Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları’nın hedeflerine paralel bir bakış açısı ile çağdaş insan kaynakları uygulamalarını yürüterek, proaktif ve yenilikçi bir yaklaşım sergilemektedir. Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları’na, eğitim düzeyi yüksek, iyi yetişmiş, yeniliklere açık, enerjik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli bulunan, takım çalışmasında başarılı kişileri kazandırmayı ve bu kişileri sürekli eğitim programları, etkin performans yönetimi, kariyer planlama ve ödüllendirme sistemleri ile geliştirmeyi hedefliyoruz.

Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları’nın sektörde fark yaratan imajını belirleyen en önemli unsur; çalışanları için yarattığı eğitim ve gelişme imkânıdır. “Eğitim; bir şirketin çalışanlarına, dolayısıyla kendi geleceğine yaptığı en önemli yatırımdır” yaklaşımından yola çıkarak sene boyunca çalışanlarımızın, bilgi, beceri ve kaliteli hizmet düzeyini arttırmak amacıyla mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri verilmekte ve tıbbi konferanslar düzenlenerek gündemin takip edilmesi sağlanmaktadır. İşe yeni başlayanlar için ise şirkete uyum süresi içerisinde ön oryantasyon, bölüm içi oryantasyon ve genel oryantasyon programları düzenlenmektedir.

Çalışanlarımız oryantasyon sürecini tamamladıktan sonra Yaratıcı Dramayla Hizmet Kültürü Eğitimleri’ni tamamlamakta; böylelikle kurum kültürünü özümsemiş olmaktadırlar. Çalışma sürelerince hizmet içi eğitimler ve ulusal/uluslararası kongrelerle sürekli desteklenmektedirler.

Buradan başvuru yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top