Akbank Personel Alımı 1000 Kişi

Akbank Genel Müdürü Binbaşgil, bu yıl 70 şube açacaklarını, 1000’e yakın istihdam sağlayacaklarını söyledi.

Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, bankanın yeni dönem hedeflerinin paylaşıldığı basın toplantısında açıklamalar yaptı.

Binbaşgil şunları söyledi: “Yurtdışında yatırım yapabilmemiz için en azından yurtiçindeki büyüme potansiyelini dışarıda görmemiz lazım. Yurtdışındaki büyüme olanakları Türkiye’ye oranla biraz daha düşük, bu nedenle olanaklarımız olsa da dikkatli olmak durumundayız.
70 ŞUBE AÇILACAK

Bu yıl 70 şube açacaklarını, 1000’e yakın istihdam sağlayacaklarını belirten Binbaşgil, “Bu yıl 500’ün üzerinde ATM yatırımı yapacağız, 120 milyon dolar teknoloji yatırımı yapacağız” dedi.

2012’de KOBİ kredilerinde yüzde 20’nin üzerinde büyüme gerçekleştirmeyi hedeflediklerini kaydeden Akbank Genel Müdürü sözlerini şöyle sürdürdü: “Önümüzdeki günlerde Türkiye’nin en büyük projelerinin ve girişimlerinin arkasındaki bankalardan birinin Akbank olduğunu göreceğiz. Dış borçlanmada önceki yılların üzerine çıkacağız, geçen sene 10 milyar dolar seviyesinde dış borçlanma gerçekleştirdik, her yıl yüzde 35 oranında artışımız var.

Risk yönetiminde muhafazakar olmamız nedeniyle, Basel II uygulamaları SYR’leri düşürecek olsa da, Akbank’ta bunun pozitif etkisi bile olabilir.

Sektörde 2012’de kredilerde yüzde 15, mevduatta yüzde 12 civarında büyüme öngörüyoruz, Akbank bu oranların birkaç puan üzerinde büyüyecektir.”

 

Akbank Başvuru Linki İçin TIKLAYINIZ..

 

_______________________________________________________

87 Replies to “Akbank Personel Alımı 1000 Kişi”

 1. fatma çetin dedi ki:

  merhaba 1997 ticaret meslek lisesi bankacılık bölmü mezunuyum 1 yıl tanınmış bir bankada staj yaptım ve belli bir süre reesen çalışdım.

 2. yeliz bayraktar dedi ki:

  meraba ben lise mezunuyum 1998 yılında mezun oldum bilgisayar sertifikam var.

 3. hakan arslanyılmaz dedi ki:

  mrb ben erciyes üniversitesi işletme mezunuyum kurumunuzda çalışmak isterim.

 4. Ümit ŞİMŞEK dedi ki:

  Merhabalar, Bilgisayar teknolojileri ve programlama mezunuyum bilgisayar sertifikası ve yeterli derecede ingilizce’ye sahibim bankanızda halkımıza hizmet vermekten gurur duyacağımı şimdiden dile getirmek isterim. Eger sizin için de uygun ise hizmet vermekten vazgeçmeyecek bi yapımdan dolayı bankanızda çalışmaktan gurur duyarım ilginizden dolayı şimdiden teşekkür ederim.

 5. hatice dedi ki:

  mrb diyarbakırda yaşıyorum bankacılık ve sigortacılık mezunuyum ing sertifikası iso belgesi dış ticaret belerıne sahıbım bankanızda çalışmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

 6. Emre ELDEMİR dedi ki:

  merhaba ben Emre adana da ikamet ediyorum. Kahramanmaras sütçü imam üniversitesi ziraat mühendisligi mezunuyum.Bilgisayar sertifikam ve yarım ingilizcem bulunmaktadır.Bankanızda çalışmak istiyorum .Gereğinin yapılmasını arz ederim. TEL=0506 987 9016

 7. ŞERİFE SEZİKLİ dedi ki:

  1986 Amasya doğumluyum.4 yıllık iktisat bölümü mezunuyum.Avukatlık bürosunda calısıyorum.Her türlü bireysel-konut ipotek işleri ile ilgileniyorum.Sizlerle çalışmaka istiyorum.Saygılarımla

 8. ALİ OSMAN dedi ki:

  merhabalar, istanbul üniversinde muhasebne okudum ve bankanızda çalışmak istiyorum sınav tarihiniz vs gerakli işlemler nedir bilmiyorum bana yardımzı olursanız memnun olurum.

 9. serpil dedi ki:

  merhaba ben serpil.işletme önlisans mezunuyum.bu yaz lisans mezunu olacagım.bilgisayar ingilizce sertifikalarım var.bankanızda calısmak istıyorum bana dönüş yaparsanız cok sevinirim.şimdiden tesekkürler…

 10. zeynep dedi ki:

  merhaba işletme okuyordum fakat dondurmak zorunda kaldım yabancı dil,bilgisayar ve muasebe sertifikam var bir çok şirkette çalıştım yalnız bankanızda çalışmaya gönülden istekliyim ulaşırsanız sevinirim….şimdiden teşekkürler kolay gelsin

 11. MAHMUT dedi ki:

  merhaba, kamu yönetimi mezunuyum, bankanızda çalışmak istiyorum, teşekürler, iyi çalışmalar.

 12. ibrahim dedi ki:

  merhaba ben 1983 doğumluyum 5 yıl sözleşmeli memurluk yaptım silahlı özel güvenlik sertifikam var istanbulda ikamet ediyorum ararsanız sevinirim.546 933 81 36

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top