Ağaoğlu Personel Alımı

1981 yılında ilk şirketi olan Akdeniz İnşaat ile faaliyetlerine başlayan Ağaoğlu Şirketler Grubu; inşaat-gayrimenkul, enerji ve turizm sektörlerinde yatırımlar yapmaktadır. İnşaat sektöründe bugüne dek 5 milyon metrekareden fazla yapının inşaatını tamamlayan ve satışını gerçekleştiren Ağaoğlu, ülkemizin nitelikli konut üreten en büyük inşaat şirketlerinden biridir. Bugüne dek seçtiği beyaz yakalı olarak adlandırılan, eğitimli ve kültür düzeyi itibariyle yüksek, gelir grubu itibariyle ise B ve B+ olarak tanımlanan alıcı kitlesine hitap eden projeleri geliştirip My konsepti olarak bilinen 11 adet proje de dahil olmak üzere toplam 16 projeyi hayata geçirmiştir.

Yine aynı hedef kitlenin iş yeri ve ofis ihtiyaçlarını da düşünerek, konutun yanı sıra nitelikli ofis ihtiyacına yönelik projeler de geliştiren Ağaoğlu Şirketler Grubu, My Office ve My Prestij projelerini geleceğin finans merkezi olacak Ataşehir’de çok kısa sürede inşaa ederek satışa sunmuştur.

Gayrimenkul sektörünün global krizin etkilerini en ağır şekilde hissettiği 2009 yılı ocak, şubat aylarında Bahçelievler My City projesini satışa sunarak 1 ayda bin adet dairenin satışını gerçekleştirdiği için üniversitelerin işletme ve pazarlama ile ilgili bölümlerince örnek vaka olarak incelemeye alınmıştır. My City Bahçelievler projesi Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun Avrupa yakasındaki ilk projesidir.

Ataşehir’de Emlak GYO A.Ş.’nin arazisinde geliştirilen My Word projesi ise tek konsept altında geliştirilen en büyük konut projesi olarak büyük bir başarıya imza atmıştır.

Ağaoğlu halen 12 bin adet konut inşaatını aynı anda yürütmektedir.

1988 yılından bu yana turizm sektöründe de yer alan Ağaoğlu Şirketler Grubu, Uludağ My Resort Otel’in yanı sıra şehir otelciliğinde de İstanbul’daki My City Otel ve My Village Residence ile hizmet vermektedir. Bodrum’da yapımına başlanan yeni proje, barındırdığı 4 otel, golf sahaları ve villalar ile Ağaoğlu Turizm Şehri, Türkiye’nin en büyük turizm kompleksi olacaktır.

Ağaoğlu Şirketler Grubuna iş başvurusunda bulunmak ve açık pozisyonları görmek için tıklayınız..

6 Replies to “Ağaoğlu Personel Alımı”

 1. Süleyman dedi ki:

  1990 dogumluyum askerlik yaptım duşakabin ve cam balkon işi yaptım.. şuan iş arıyorum teşekkürler..

 2. ĞÖKHAN AKĞÜL dedi ki:

  4 YILLIK İŞLETME MEZUNUYUM İŞ ARIYORUM İLPİLENİRSENİZ SEVİNİRİ ANKARA İKAMETĞAH

 3. bekir öztürk dedi ki:

  elektirikçiyim iş arıyorum şu an işsizim ne iş olursa olsun yaparım ilgilenirseniz
  0501 207 43 15

 4. cengız tuncayoglu dedi ki:

  kaynakcı ustasım c sını ehlıyetım var kalfalık bekgem var ıstambulda yasıyorum evlıyım 2 tane cocugum var ılglılı makama duyrulur 0535 739 17 46

 5. Hülya Ekenoğlu dedi ki:

  589 sokak no:11 Eşrefpaşa İzmir

 6. yıldırım dedi ki:

  ben 1983 dogumlu 10 yıl turizimde hotel işletmecliginin animasyon bölümünde calıştıgımı belirtmek isterim 4 senemi mısırda ve 6 senesi türkiyede ve bir aydır türkiyedeyim türkiyede olmamın nedeni dışarda calışma izin evraklarımın ve sigorta haklarımın karşılanmadıgını farketigimicin bırakmak zorunda kaldım ve yüksek okul yada lisans mezunu deglim ama 10 yıl turizimde calışmamın verdigi imkanlar sayesinde ve animasonyon bölümünün eglence sektöründe olmamdan dolayı 2 yabancı dile sahioldum iş arıyorum ama ufak sektörler dhil ünversite yada lisanas mezunu istiyor benim yok benimgibi cok arkadşların yok ama yabncı dli var ve benim de var 1 aydır iş arıyorum sorunum sadece bir diploma diplomamın olmamasının sebebi aile ekonomi sıkıntısı bu sorundan dolayı iş bulamıyorum sizden otelinizin respsiyon bölümünde bana iş imkanı sunmanız icin ricada bulunuyorum artık animasyon istemiyorum yardım ederseniz cok sevinirim ilgi ve alka icin teşekürler!!!! istanbul avcılar esenyurta uturuyorum!!!!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top