Acıbadem Hastanesi Personel Alımı 2012

Acıbadem Hastanesi personel alımı 2012, sağlık sektöründe çalışmak isteyen takipçilerimizi ilgilendirmektedir. Acıbadem Hastanesi 2011 yılında; hemşire, teknisyen, bilgi sistem sorumlusu, pazarlama gibi alanlara 1.000 civarında eleman alımı yapmıştır. Acıbadem, 1991 yılından beri, sağlık sektöründe hizmet vermektedir.

Acıbadem Hastanesi’nin 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları gelecek günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak istiyorsanız, Acıbadem Hastanesi’nin bir personeli olmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

Acıbadem Hastanesi, alacağı personelleri insan kaynakları politikasını göz önünde bulundurarak seçmektedir. Acıbadem insan kaynakları, işe alım, başvuru şartları gibi detaylar hakkındaki bilgileri kurumun resmi websitesinde bulabilirsiniz. Acıbadem Hastanesi’nin gelişen ve büyüyen yapısı içerisinde yer almak ve kariyer sahibi olmak istiyorsanız, websitesinde bulunan CVBank’ta özgeçmişinizi oluşturup açık pozisyonları inceleyerek, size uygun olanlara iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Acıbadem Açık Pozisyonlar için TIKLAYINIZ..

 

_________________________________________________________________

43 Replies to “Acıbadem Hastanesi Personel Alımı 2012”

 1. serkan pektaş dedi ki:

  E sinifi ehliyetim var ambulans suruculugu yaptim 10 yil is ariyorum…

 2. hasan akyar dedi ki:

  nerhaba 16 yıllık e sınıflı sürücü belgem şoförlük rıyorum

 3. orhan kaya dedi ki:

  ismim orhan kaya 1986 ığdır doğumluyum .2012 kırklareli ünv. laboratuar mezunuyum .yeni mezunum sizinle çalışmak istiyorum .işe alınırsam en kısa sürede ıyı bir konuma geleceğime inanıyorum 5419400481

 4. tülay altunkaynak dedi ki:

  ben estetisyenim sizinle çalışmak isterim
  5 yıllık deneyimim var 1976 doğumluyum

 5. serpil dedi ki:

  15.11.1973 dogumluyum.1993-2000 yıllarında Hacettepe Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı Satınalma Müdürlüğünde çalıştım.Açıköğretim Fakültesi Ev İdaresi mezunuyum.Bilgisayar ve daktilo biliyorum.Hastanenizde çalışmak isterim.

 6. sibel dedi ki:

  bilgisayar ve daktilo sertifikam var ankarada ikamet ediyorum bilgi işlem sekreterlik gibi uygun işlerde çalışmak isterim.

 7. aysun çakıcı dedi ki:

  mehraba ben aysun bodrum yalıkavak ta yaşıyorum 1981 doğumluyum mösözlük sertifikam var iş istiyorum bana uygun teşekkürler

 8. neşe çiloğlu dedi ki:

  eskişehirde ikamet ediyorum.düzenli ve satleri belirli iş arıyorum hastahanelerde sekreterlik gibi tsk..

 9. Nevike Öçalan dedi ki:

  Ben 1958 doğumluyum.Bodrumda ikamet etmekteyim.23yıl birfiil Devlet hastanelerinde ebe olarak çalışıp emekli olduktan sonra bir buçuk yıl özelde çalıştım kadronuz varsa doğum bölümünde çalışmak istiyorum.

 10. leyla demir dedi ki:

  ben leyla bodrumda ikamet etmekteyim.çocuk gelişimi bölümü mezunuyum kreş bölümü varsa orda çalışmak istiyorum.

 11. Salim Kötehna dedi ki:

  Merhaba ben Muğla bodrum da ikamet etmekteyim.Borumda acılan Acıbadem hastanesinde ambulans şöförü olarak calışmak istiyorum.Muğla il sağlık müdürlüğü tarafından ilk yardımcı sertifikam bulunmaktadır.E ehliyetim var src belgegelerimde bulunmaktadır.

 12. Nazlı Oral dedi ki:

  merhaba 1987 dogumluyum eskısehır de ikamet etmekdeyım duz lise menzunuyum guvenlik kimlik kartım var silahlı guvenlık veya herangıbı bir bölümdede calısabilirim duzenli ve geliri duzgun bir işe sahıb olmak istıyorum kendı ayaklarımın üstünde durmak istıyorum tsk..

 13. aynurr dedi ki:

  ben arap tercümanlığı yapıyorum 10 sene arap ülkelerinde yaşadım ve 15 yıllk şöförlüğüm var fethiyede oturuyorum bodrum hastanesinde çalışabilirim saygılar sunarım

 14. SERKAN PEHLIVAN BODRUM dedi ki:

  merhaba 11 yıllık surus deneyımım var bodrumda adres sıkıntısı yasamayacak durumda ve belgelere sahıbım..
  ambulans soforu olarak talıbım

  saygılarımla

 15. SERKAN PEHLIVAN BODRUM dedi ki:

  MERHABA ben 1982 dogumluyum ambulans soforu olarak calısmak ıstıyorum

  saygılarımla

 16. NECATİ dedi ki:

  İŞ BULABİLDİNİZ Mİ

 17. ZEYNEP ÇAM dedi ki:

  BEN 21 YAŞINDA TIBBİ LABARATUVAR MEZUNUYUM SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM…

 18. asu dedi ki:

  MERHABALAR,BEN SAGLIK BÖLÜMÜNÜ OKUMAKTAYIM SAGLIK ALANINDA SERTİFİKALARIM VAR SAGLIK ALANINDA KENDİMİ,GELİŞTİRMEK İSTİYORUM SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN MUTLULUK DUYARIM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top