Connect with us

Hi, what are you looking for?

Güncel Haberler

2013 Banka Staj Başvuruları

Türkiyenin en çok iş aranan sektörlerinden biri olan bankacılık ve finans sektörü ,gelecek planları yapan gençlerin , lise ve üniversite öğrencilerinin kendilerini geliştirebileceği ,staj yapabileceği bir alan durumundadır.Toplum nazarında güvene dayalı bir sektör olduğu herkes tarafından bilinen Bankacılık sektörü tercih sıralamasında ilk sıralarda yer almaktadır.Eğitim öğretim döneminin bitmeye yaklaştığı bu günlerde bazı bankalar yaz stajı yapma imkanları için ilanlarını vermeye başlamış durumda.Personelalim.com olarak sizlere bazı bankaların yapmış olduğu alımları derledik.

Akbank: Örgün Eğitim veren üniversitelerin 2. veya 3. sınıf öğrencisiyseniz veya,Yüksek Lisans öğrencisiyseniz, Akbank ta staj yapabilirsiniz.Staj başvurusu için Akbank İnsan Kaynakları sayfasını ziyaret ediniz.

Garanti Bankası: 4 yıllık eğitim veren Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile Mühendislik Fakültesi 3. veya 4. sınıflarında okuyan veya Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülte’lerinde Yüksek Lisans yapan öğrenciler staj programına kabul edilmektedir.Staj başvurusu için Garanti Bankası  İnsan Kaynakları sayfasını ziyaret ediniz.

Türkiye Ekonomi Bankası: Bilgisayar Mühendisliği ve Endüsti Mühendisliği bölümlerinin 3. sınıf öğrencileri için yaz dönemi stajyeri alımı yapmaktadır.Staj başvurusu için TEB İnsan Kaynakları sayfasını ziyaret ediniz.

HSBC Bankası: Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren “İktisadi ve İdari Bilimler” veya “Mühendislik Fakültesi” 3. ve 4. sınıf öğrencisi veya “İşletme” alanında yüksek lisans öğrencilerine staj imkanı sunmaktadır.Staj başvurusu için HSBC İnsan Kaynakları sayfasını ziyaret ediniz.

Yapı ve Kredi Bankası: Üniversitelerin Ekonomi, İşletme, Hukuk, Maliye, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi, Ekonometri, Kamu Yönetimi, İstatistik, Uluslararası Ticaret, Bankacılık ve Finans, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği bölümlerinde okuyorsan ve önümüzdeki dönem 3. veya 4. sınıf öğrencilerine yaz stajı imkanı sunmaktadır.Staj başvurusu için Yapı Kredi Bankası İnsan Kaynakları sayfasını ziyaret ediniz.

Osmanlı Portföy Yatırım A.Ş. : İşletme, İktisat, Bankacılık, Ekonomi  ve ilgili diğer bölümlerinde okuyan öğrencilere staj imkanları sunmaktadır.

Diğer bankaların insan kaynakları bölümlerinde de ilana çıkan staj imkanlarından ve başvurularından yararlanabilirsiniz.

 

Gelen Aramalar

3 Comments

3 Comments

 1. ebru çelik

  Mayıs 2, 2013 at 7:40 pm

  Merhabalar,
  Staj başvurularını nereden yapabiliriz ?

 2. admin

  Nisan 30, 2013 at 6:32 am

  Mezun olduktan sonra staj imkanı yoktur derya hanım.Staj başvurularında öğrenim görmekte olan adaylar kabul edilmektedir.

 3. derya yiğit

  Nisan 29, 2013 at 9:21 pm

  Merhabalar,
  Ben size birşey danışmak istiyorum. Ben Abant İzzet Baysal Üniversitesi uluslararası ilişkiler bölümünden 2011 senesinde mezun oldum. Staj yapabilmek için eğitimin devam ediyor olması şart mı, yoksa mezun durumundayken de staj yapabilme imkanımız var mıdır? Teşekkürler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler

Kamu Personel

Binted personel alımı, BİNTED; Bursa İnsan Kaynakları Taahhüt, Eğitim, Danışmanlık Hizmetleri, İmar İnşaat Ve Ticaret Ltd. Şti. olarak açılmaktadır. Vizyonunu ise işinde uzman, alanında örnek...

Özel Sektör İlanlar

Boyner Holding bünyesinde bulunan Altınyıldız konfeksiyon fabrikaları 1952 yılından beri faaliyetlerine başlamıştır. Türk kumaşını dünyaya tanıtan marka hedefiyle yurt dışına ihracatta gerçekleştiren Altınyıldız dünyanın...

Özel Sektör İlanlar

Doğan Holding şirketlerinden biri olan Doğan online (DOL) 1999 yılından beri Türkiyenin öncü internet şirketlerinden birisi olmuştur. DOL internetteki tüm önemli iş modellerini kapsayan...

Güncel Haberler

Rekor sayıda sözleşmeli personel alımları başlıyor. Tam 5 bin 13 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Karar Kuvvetleri Komutanlığından yapılan duyuruya göre 287 sofor, 108 asci, 154...