14 Bin Atama Müjdesi!

Maliye Bakanı Şimşek katıldığı bir toplantıda 14 bin atamaya izin verileceğini açıkladı.

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek; ”2013’te üniversitelerin öğretim elemanı ve personel ihtiyacı için ilave 14 bin atamaya izin vereceğiz” dediği kaydedildi. 2013 yılı için takvimin sonraki aylarda açıklanacağı öğrenildi.

4 Replies to “14 Bin Atama Müjdesi!”

 1. admin dedi ki:

  Bu yorumları görünce gerçekten seviniyoruz.
  Yorumunuz için teşekkürler.

 2. cakir gok dedi ki:

  sayın nihat,
  sen işi kolaydan halledeceğim diye iki yılda mezun olurken o hemşire arkadaşlar daha ikinci sınıf öğrencisi o öğretmen arkadaşlar daha yolun yarısında ve öğrenci oldukları için yani senin tam bir katın fazla okul okudukları için ayrıca öğretmenler ve hemşireler devletin demirbaşı olmazsa olmazı oldugu ıcın senden daha cok atanıyor olabılırler mı acaba?
  herkes atama bekliyor anasını satayım ben odtu mezunuyum ankara unıversitesi yuksek lisans mezunuyum sesim çıkmıyor sizdeki bu ozguvenin kaynagı nereden geliyor hakıkaten merak ediyorum.. oldu olacak sen hiç yorulma evinde otur yemegi de onune getirsin devlet… hayret bisey ya… bu ne hazırcı zıhnıyettir anlamıyorum…

 3. nihat dedi ki:

  kardeşim senin gibi hastanelerde çalışıpta kadroya niye alsınlarki .bende elk teknisyeniyim bizleri de bin tl ye çalıştırıyorlar türkiye geneli bütün teknisyen gurupları hep taşören.bu devletin biz üvey evlatlarıyız,hemşire alırlar 40bin öğretmen alırlar 50bin teknisyen alırlar (türkiye geneli) bin kişi bumudur sizin adaletiniz haktan hukuktan bahsederler bide

 4. saim güdemir dedi ki:

  ASM lerde çalışan hizmetliler temizlik elemanları neden sözleşmeli ve ya kadrolu olmuyor.Adalet deniliyor ama adalet görülmüyor.Doktor hemşire sözleşmeli dolgun maaşla çalışıyor en çok çalışan hizmetliler asgari ücrete talim ediyor.Temizlik hijyen olmasa o iş yerinde kim çalışabilir.Neden bizlere ayrımcılık yapılıyor.Bumu adalet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top