Tiffany Personel Alımı 2012

3
225
views

Tiffany, Bünyesinde çalıştırmak üzere personel alımı yapacaktır.Personel alımıyla ilgili tiffany insan kaynakları yönetmeliği şöyle;

Tiffany işe alım sürecinde; personel seçimi, İnsan Kaynakları Departmanı ile ilgili bölümlerin koordineli çalışmalarıyla gerçekleştirilir. İşe alma ve uygun pozisyona yerleştirmede eğitim, tecrübe, kişisel özellikler ve firma standartları esas alınır. Özgeçmişi üzerinden gerekli niteliklere sahip olduğu belirlenen adaylar İnsan Kaynakları Departmanı tarafından görüşmeye çağırılır. İnsan Kaynakları Departmanı tarafından yapılan görüşmeler olumlu sonuçlanırsa ilgili birimin yöneticisiyle ikinci görüşme yapılır. Gerekli görüldüğü takdirde, işe alım sürecinde, profesyonel hizmet veren danışmanlık firmalarından faydalanır.

İş başvurularınız için özgeçmişinizi ik@tiffany.com.tr adresi kanalıyla bize iletebileceğiniz gibi aşağıdaki linkten de başvuru yapabilirsiniz. Başvurularınız özgeçmiş bankamıza kaydedilmekte ve personel arayışımız olduğunda öncelikle bu başvurular değerlendirilmektedir.

Tiffany Açık Pozisyonlar ve Başvuru için Tıklayınız..

 

____________________________________________________________

Gelen Aramalar

3 YORUMLAR

CEVAP VER