Altınyıldız Personel Alımı – İş Başvurusu

19
2004
views

Boyner Holding bünyesinde bulunan Altınyıldız konfeksiyon fabrikaları 1952 yılından beri faaliyetlerine başlamıştır. Türk kumaşını dünyaya tanıtan marka hedefiyle yurt dışına ihracatta gerçekleştiren Altınyıldız dünyanın yünlü kumaş üretimindeki en büyük beş firmasından biridir. Hazır giyim sektöründe de hizmet veren Altınyıldız toplamda 2 bin çalışana sahiptir. Altınyıldız giderek büyümesinin bir sonucu olarak yeni istihdam yapmakta ve yeni iş imkanları sunmaktadır.  Altınyıldız  ailesine katılmak ve Altınyıldız bünyesinden çalışmak için iş başvuru fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Ancak öncelikle aşağıdaki  insan kaynakları politikalarını gözden geçirebilirsiniz.

Altınyıldız İnsan Kaynakları Politikaları

Personel Seçim Politikası: Eleman ihtiyacımıza paralel olarak şirketimiz, tüm başvurulara açıktır. Seçme ölçütlerimiz, yetkinlikler ve şirket kültürümüze dayalıdır. Ön eleme sonrası adaylarla öncelikle İnsan Kaynakları ve daha sonra ilgili departman yöneticileri görüşme yapar. Eleman alımı ortak karar sonucu gerçekleştirilir.

Kariyer Olanakları: Grup içinde yükselme politikaları uygulanmakta olup, performansa, kariyer beklentilerine ve şirket gereksinimlerine bağlı olarak yatay ve dikey ilerleme olanakları bulunmaktadır.

Sosyal Olanaklar: Tüm çalışanlarımıza Hayat Sigortası ve büro çalışanlarımıza hayat sigortasının yanısıra Özel Sağlık Sigortası yapılmaktadır. Bunun dışında yemek, servis ve kreş olanakları bulunmaktadır.

İş Başvurusu, İş İlanları : Altınyıldız iş başvurusunda bulunmak için insan kaynakları sayfasında iş başvuru formuna ulaşabileceğiniz gibi kariyer.net üzerinden de güncel iş ilanlarına ulaşabilir ve iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Altınyıldız Classic iş ilanları güncelleme tarihi: Ocak 2017

Altınyıldız iş ilanları için tıklayın!

Gelen Aramalar

19 YORUMLAR

 1. İyi günler 1983 doğumluyum çerkezköyde ikamet ediyorum
  25 yıllık textil dikim tecrübem var
  Uygun görülen işe ihtiyacım var
  Umarım yardımcı olursunuz

 2. Şuan kapaklıda eşim ve bir çocuğumla birlikte yaşamaktayım ve işsizim uygun bir pozisyonda işçiye ihtiyacınız varsa lütfen haber bekliyorum 0536 439 26 85 teşekkürler

 3. Paketleme kesihmane yardımcısı acil… irtibat tel:05310236736 acil haber bekliyorum… telefonda…

 4. küçük yaştan çırak olarak terzide çalıştım ütü dikim işlerinden anlarım şimdiden teşekkürler

 5. ACİL olarak iş arıyorum 1979 doğumluyum Ç.KÖY çok programlı lise boya-apre mezunuyum ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler

 6. mrb ben mehmet İ.İ.B.F. Çalışma ek.ve end.iliş.bölümü mezunuyum 1983 doğumluyum çerkezköyede yaşıyorum. uygun bir pozisyonda çalışmak istiyorum. teşekkürler.

 7. enson vizedeki etem trikoda çalıştım fakat firmamı kapanma sebebiyle işsizim acilen alaka ve ilginizi bekliyorum 0530114 9275

 8. 1975 doğumluyum enson etem triko iç giyimde çalıştım firmamaı kapanması nedeniyle şu an işsizimmm ve acilen iş başvuruma cevabınızı ve ilginizi bekliyorum cep no 0530 114 9275

 9. 1977 doğumluyum. Ticaret meslek lisesi muhasebe mezunuyum. 8 yıl 4 ay Sakarya Arifiye belediyesinde personelde çalıştım.
  09.10.2012

  TEL:0282 7375375 – 0546 9110712
  ADRES:Yanıkağıl köyü no:308
  ÇERKEZKÖY

 10. acil iş arıyorum kalıte kontrol ölçüm son kotrol paketle ılgılı tum bılgılerı bılıyorum deneyımlıyım ılgınıze

CEVAP VER